Sygnatura: US/705/2020
Wejście w życie: 28.05.2020
Ważny do: -
Dokumenty powiązane: Brak dokumentów powiązanych.
UCHWAŁA Nr 705
Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
z dnia 29 maja 2020 roku
w sprawie ustalenia programu studiów podyplomowych w zakresie: „Zaawansowane metody analizy i eksploracji danych”
Na podstawie art. 28 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r., poz. 85 ze zm.), w związku z § 18 ust. 1 Uchwały Nr 368 Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z dnia 30 listopada 2018 roku w sprawie zasad opracowywania programów studiów wyższych, studiów podyplomowych i innych form kształcenia oraz programów kształcenia w szkołach doktorskich (ze zm.) na wniosek Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki, pozytywnie zaopiniowany przez Radę Dziekańską, Senat Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, uchwala, co następuje:
§ 1
1. Senat ustala program studiów podyplomowych w zakresie: „Zaawansowane metody analizy i eksploracji danych”, stanowiący załączniki 1a-1c do uchwały.
2. Program studiów, o którym mowa w ust. 1, ma zastosowanie dla cykli studiów podyplomowych, na które rekrutacja rozpoczyna się po dniu wejścia w życie niniejszej uchwały.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.
Przewodniczący Senatu
Rektor
prof. dr hab. Ryszard J. GÓRECKI
Załącznik do Uchwały Nr 705 - st. podyplom. - Zaawansowane metody analizy i eksploracji danych.pdf |
Podmiot udostępniający: |
Biuro Rektora | ||
Wytworzono przez: |
SENAT | ||
Data wytworzenia: |
28 maja 2020 | ||
Opublikowano przez: |
Małgorzata Klafft | ||
Data opublikowania: |
16 marca 2021 14:32 | ||
Aktualizowano przez: |
Małgorzata Klafft | ||
Data aktualizacji: |
16 marca 2021 14:32 |