Sygnatura: US/177/2026
Wejście w życie: 24.04.2026
Ważny do: -
Dokumenty powiązane: Brak dokumentów powiązanych.
UCHWAŁA Nr 177
Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
z dnia 24 kwietnia 2026 roku
w sprawie zaopiniowania zasadności wystąpienia z wnioskiem o przyznanie nagrody ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej
Działając na podstawie § 2 pkt 4 lit. a, § 4 ust. 2 pkt. 2 oraz § 5 ust. 4 pkt 1 lit. a rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 stycznia 2019 roku w sprawie nagród ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 2286), uchwala się co następuje:
§ 1
Senat Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie pozytywnie opiniuje zasadność wystąpienia z wnioskiem o przyznanie ks. prof. dr. hab. Lucjanowi Świto nagrody ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej za rozszerzanie współpracy międzynarodowej na rzecz podnoszenia jakości badań naukowych, prac rozwojowych, kształcenia oraz wspieranie rozwoju społecznego regionu i kraju.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.
Przewodniczący Senatu
Rektor
dr hab. Jerzy A. Przyborowski, prof. UWM
| Uchwała Nr 177.pdf |
Podmiot udostępniający: |
Biuro Rektora | ||
Wytworzono przez: |
Senat UWM | ||
Data wytworzenia: |
24 kwietnia 2026 | ||
Opublikowano przez: |
Zofia Konopka | ||
Data opublikowania: |
28 kwietnia 2026 10:15 | ||
Aktualizowano przez: |
Zofia Konopka | ||
Data aktualizacji: |
28 kwietnia 2026 10:16 |