Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji

Sygnatura: DR/8/2019

Wejście w życie: 22.01.2019

Ważny do: -

Dokumenty powiązane: Brak dokumentów powiązanych.

Decyzja Nr 8/2019

Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

z dnia 23 stycznia 2019 roku

w sprawie powołania Zespołów ds. opracowania kryteriów oceny aktywności naukowej pracowników wraz z systemem monitorowania, w dziedzinach nauki i dyscyplinach naukowych oraz dyscyplinach artystycznych na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej za lata 2017-2020

 

Działając na podstawie § 17 ust. 7 Statutu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, stanowi się, co następuje:

§ 1

1.  W celu opracowania kryteriów oceny aktywności naukowej pracowników wraz z systemem monitorowania, w dziedzinach nauki i dyscyplinach naukowych oraz dyscyplinach artystycznych, zgodnie z klasyfikacją opublikowaną w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 września 2018 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz.U. 2018. poz. 1818), powołuję Zespoły w składach określonych w załączniku do Decyzji.

2.  Nadzór nad realizacją Decyzji powierzam Prorektorowi ds. nauki.

3.  Do zadań Zespołów należy opracowanie kryteriów aktywności naukowej wraz z systemem monitoringu oraz przeprowadzenie weryfikacji pracowników przypisanych do dyscyplin pod kątem aktywności  w pozyskiwaniu i realizacji projektów badawczych i badawczo-rozwojowych.

§ 2

Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.

Rektor

prof. dr hab. Ryszard J. GÓRECKI 

Dec8zal.pdf
Podmiot udostępniający:
Biuro Rektora
Wytworzono przez:
prof. dr hab. Ryszard J. GÓRECKI - Rektor
Data wytworzenia:
22 stycznia 2019
Opublikowano przez:
Ewa Polańska
Data opublikowania:
5 maja 2021 08:47
Aktualizowano przez:
Ewa Polańska
Data aktualizacji:
5 maja 2021 08:47