Nr 216/2019 z dnia 13 listopada 2019 roku w sprawie powołania Komisji Stypendialnej na rok akademicki 2019/2020

Decyzja Nr 216/2019

Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

z dnia 13 listopada 2019 roku

w sprawie powołania Komisji Stypendialnej na rok akademicki 2019/2020

Na podstawie § 3 ust. 1 i ust. 2-

4 Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, stanowiącego załącznik do Zarządzenia Nr 62/2019 Rektora UWM w Olsztynie z dnia  24 września 2019 roku, w związku z art. 86 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.), stanowi się,
co następuje:

§ 1

Powołuje się Komisję Stypendialną na rok akademicki 2019/2020 w składzie:

1)        prof. dr hab. Aleksander Świątecki – pracownik – Wydział Biologii i Biotechnologii

2)        mgr Marta Staniszewska – pracownik – Wydział Biologii i Biotechnologii

3)        Martyna Buczkowska – student – Wydział Biologii i Biotechnologii

4)        Marlena Mańkowska – student – Wydział Biologii i Biotechnologii

5)        Wojciech Rusinek– student – Wydział Biologii i Biotechnologii

6)        mgr Natalia Lipińska-Wilk – pracownik – Wydział Bioinżynierii Zwierząt

7)        Zbigniew Grzymkowski – student – Wydział Bioinżynierii Zwierząt

8)        Patrycja Kucińska – student – Wydział Bioinżynierii Zwierząt

9)        Kinga Powierża – student – Wydział Bioinżynierii Zwierząt

10)    Nicoletta Neuman – student – Wydział Bioinżynierii Zwierząt

11)    mgr Katarzyna Burska-Giedrys – pracownik – Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej
i Budownictwa

12)    Jolanta Szczepańska – pracownik – Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa

13)    Karolina Maculewicz – student – Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa

14)    Michał Pladzyk – student – Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa

15)    Natalia Żmijewska - student - Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa

16)    dr Renata Rozbicka – pracownik – Wydział Humanistyczny

17)    mgr Agnieszka Dziuba – pracownik - Wydział Humanistyczny

18)    Rafał Starosielec – student – Wydział Humanistyczny

19)    Patrycja Sędrowska – student – Wydział Humanistyczny

20)    Żaneta Kulawczyk – student – Wydział Humanistyczny

21)    mgr Anna Olenkowicz – pracownik – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

22)    Bartłomiej Porzuc – student – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

23)    Fabian Miszewski – student – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

24)    Kinga Seroka – student - Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

25)    Marcin Wróblewski – student – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

26)    mgr Anna Andrusiewicz – pracownik – Wydział Lekarski

27)    mgr Justyna Bieńkowska – pracownik – Wydział Lekarski

28)    Jakub Wrocławski – student – Wydział Lekarski

29)    Michał Konieczny – student – Wydział Lekarski

30)    Ewa Kania – student – Wydział Lekarski

31)    mgr Agnieszka Banach-Szewczak – pracownik – Wydział Matematyki i Informatyki

32)    Milena Cicha – student – Wydział Matematyki i Informatyki

33)    Szymon Malinowski – student – Wydział Matematyki i Informatyki

34)    Maciej Kalinowski – student – Wydział Matematyki i Informatyki

35)    Jakub Kibitlewski – student – Wydział Matematyki i Informatyki

36)    Sabina Manista – pracownik – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

37)    Aleksandra Karpiesiuk – student – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

38)    Weronika Wiak – student – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

39)    Daniel Dąbkowski – student – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

40)    Andrzej Szpotański – student – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

41)    Jadwiga Woroniecka – pracownik – Wydział Nauk Ekonomicznych

42)    Julia Fruńska – student – Wydział Nauk Ekonomicznych

43)    Agata Wielkopolan – student – Wydział Nauk Ekonomicznych

44)    Aleksandra Szymańska – student – Wydział Nauk Ekonomicznych

45)    Kamila Bednarczyk – student – Wydział Nauk Ekonomicznych

46)    mgr inż. Martyna Sobczak – pracownik – Wydział Nauk o Środowisku

47)    Anna Lipińska – student – Wydział Nauk o Środowisku

48)    Izabela Świca – student – Wydział Nauk o Środowisku

49)    mgr Artur Tański – pracownik – Wydział Nauk o Zdrowiu

50)    Izabela Wujkowska – student – Wydział Nauk o Zdrowiu

51)    Weronika Rożniecka – student – Wydział Nauk o Zdrowiu

52)    Agata Witkowska – student – Wydział Nauk o Zdrowiu

53)    dr inż. Aeksandra Majkowska – pracownik – Wydział Nauki o Żywności

54)    Paulina Gierak – student – Wydział Nauki o Żywności

55)    Łucja Zalewska – student – Wydział Nauki o Żywności

56)    Klaudia Sikorska – student – Wydział Nauki o Żywności

57)    mgr Helena Radomska – pracownik – Wydział Nauk Społecznych

58)    Paulina Naborczyk – student – Wydział Nauk Społecznych

59)    Paweł Pietrzak – student – Wydział Nauk Społecznych

60)    Martyna Bazydło – student – Wydział Nauk Społecznych

61)    Martyna Suchoparska – student – Wydział Nauk Społecznych

62)    mgr Katarzyna Erdman – pracownik – Wydział Nauk Technicznych

63)    Dawid Długołęcki – student – Wydział Nauk Technicznych

64)    Przemysław Bała – student – Wydział Nauk Technicznych

65)    Katarzyna Kulesz – student – Wydział Nauk Technicznych

66)    Marek Warchowicz – student – Wydział Nauk Technicznych

67)    mgr Iryna Piroh – pracownik –Wydział Prawa i Administracji

68)    mgr Jolanta Szamatowicz – pracownik – Wydział Prawa i Administracji

69)    Weronika Michalska – student – Wydział Prawa i Administracji

70)    Marta Dryl – student – Wydział Prawa i Administracji

71)    Gabriel Karpiński – student – Wydział Prawa i Administracji

72)    mgr Katarzyna Stasiak – pracownik – Wydział Sztuki

73)    Izabela Małkowska – student – Wydział Sztuki

74)    Magdalena Boduszek – student  Wydział Sztuki

75)    mgr Ewa Czaplicka – pracownik – Wydział Teologii

76)    mgr Magdalena Pachla – pracownik – Wydział Teologii

77)    Marcin Deryło – student – Wydział Teologii

78)    Anna Ołów – student – Wydział Teologii

79)    Iga Małż – student – Wydział Teologii

80)    lic. Joanna Chyła – pracownik – Filia Ełk

81)    Agnieszka Kruszewska – student – Filia Ełk

82)    Elżbieta Niedzielska – student – Filia Ełk.

§ 2

Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Rektor

 

 

prof. dr hab. Ryszard J. GÓRECKI

 

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Biuro Rektora
Wytworzył:
prof. dr hab. Ryszard Górecki - Rektor
Opublikował:
Dorota Januszko
Data wytworzenia:
13.11.2019
Data publikacji:
02.12.2019 13:19
Data aktualizacji:
02.12.2019 13:19
Liczba wyświetleń:
627
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument
ZałącznikRozmiar
Decyzja Nr 216.pdf1.08 MB