Wersja strony Zamówienia publiczne z dnia 9 wrzesień, 2016 - 12:36

Mechanizm wersji pozwala śledzić zmiany pomiędzy wieloma wersjami tej samej zawartości.

 

OGŁOSZENIA O PRZETARGACH

 

ZAMÓWIENIA Z DZIEDZINY NAUKI

 

ZAMÓWIENIA NA USŁUGI SPOŁECZNE

I INNE SZCZEGÓLNE USŁUGI

 

Dział Zamówień Publicznych

ul. Michała Oczapowskiego 2, pok. 308, 309, 311, 10-719 Olsztyn
tel. +48 89 524-51-11, 524-52-15, 523-34-20, 524-51-81 fax. 523-32-78
kod ewidencji korespondencji: 90-0902; kod finansowy: 551-9100

http://www.uwm.edu.pl/zamowienia/

KIEROWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:

 

mgr inż. Marek Jastrzębski

tel. 089 524 52 15

fax 089 523 32 78

e-mail: jasma@uwm.edu.pl

 

STANOWISKO DS. KOMUNIKACJI, SPRAW ADMINISTRACYJNO - ORGANIZACYJNYCH DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, REALIZACJI UMÓW, I SPRAWOZDAWCZOŚCI
( informacja w spr. wniosków ):

 

mgr Katarzyna Trypuz

tel. 089 523 34 20

fax 089 523 32 78

e-mail: katarzyna.trypuz@uwm.edu.pl

 

STANOWISKO DS. MONITORINGU FAKTUR,

 

mgr Katarzyna Gleba

tel. 089 523 47 06

fax 089 523 32 78

e-mail: katarzyna.gleba@uwm.edu.pl

 

 

mgr Agnieszka Topa

tel. 089 523 47 06

fax 089 523 32 78

e-mail: agnieszka.topa@uwm.edu.pl

 

   

mgr Sylwia Niemiec

tel. 089 523 47 06

fax 089 523 32 78

e-mail: sylwia.niemiec@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU ROBÓT BUDOWLANYCH:

 

mgr Magdalena Gradel

tel.089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial:magdalena.gradel@uwm.edu.pl

 

lic. Luiza Falkowska

tel. 089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial: luiza.falkowska@uwm.edu.pl

 

lic. Dorota Borkowska

tel. 089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial: dorota.borkowska@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU DOSTAW ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH
I APARATURY BADAWCZEJ:

 

mgr Anna Adamkiewicz

tel. 089 524 52 39

fax 089 523 32 78

e-mail: anna.adamkiewicz@uwm.edu.pl

 

mgr Anna Opalach

tel. 089 524 52 39

fax 089 523 32 78

e-mail: anna.opalach@uwm.edu.pl

 

mgr Karolina Kostrzewa

tel. 089 524 51 11, 089 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mail: karolina.kostrzewa@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU USŁUG ORAZ DOSTAW O CHARAKTERZE SUKCESYWNYM:

mgr Barbara Drozd

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mial: barbara.drozd@uwm.edu.pl

 

mgr Katarzyna Sądej

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mail: katarzyna.sadej@uwm.edu.pl

 

mgr Magdalena Zawisza

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mail: magdalena.sedrowska@uwm.edu.pl

 

 mgr Zygmunt Bartnikowski
   tel. 089 523 34 72
   fax 089 523 32 78

Zespół ds. Zamówień Publicznych działa na podstawie odrębnych przepisów
i prowadzi postępowania w zakresie zamówień publicznych, w szczególności:

1)     określa przedmiot zamówienia,

2)     wybiera tryb postępowania,

3)     opracowuje dokumentacje niezbędną do przetargu,

4)     udostępnia dokumentacje przetargową oferentom,

5)     udziela pisemnych i telefonicznych informacji o przetargach,

6)     gromadzi oferty przetargowe,

7)     przygotowuje posiedzenia Komisji Przetargowej,

8)     prowadzi dokumentację w postępowaniu o zamówienia publiczne,

9)     opracowuje odpowiedzi na protesty i odwołania,

10) opracowuje projekty umów kończących postępowanie przetargowe,

11) nadzoruje realizację zamówienia,

12) opracowuje procedury postępowania w sprawach o zamówienia publiczne.

  

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Dział Zamówień Publicznych
Wytworzył:
mgr inż. Marek Jastrzębski
Opublikował:
Zofia Konopka
Data wytworzenia:
25.10.2007
Data publikacji:
25.10.2007 13:36
Data aktualizacji:
15.11.2018 13:15
Liczba wyświetleń:
232303
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument