Zamówienia publiczne

 

OGŁOSZENIA O PRZETARGACH

 

ZAMÓWIENIA Z DZIEDZINY NAUKI

 

ZAMÓWIENIA NA USŁUGI SPOŁECZNE

I INNE SZCZEGÓLNE USŁUGI

 

Dział Zamówień Publicznych

ul. Michała Oczapowskiego 2, pok. 308, 309, 311, 10-719 Olsztyn
tel. +48 89 524-51-11, 524-52-15, 523-34-20, 524-51-81 fax. 523-32-78
kod ewidencji korespondencji: 90-0902; kod finansowy: 551-9100

http://www.uwm.edu.pl/zamowienia/

 

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

mgr inż. Marek Jastrzębski
tel. +48 89 524 52 15
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
jasma@uwm.edu.pl

 

Sekretariat
mgr Dorota Najmowicz
tel. +48 89 523 34 20
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
dorota.najmowicz@uwm.edu.pl
 
mgr Katarzyna Trypuz
tel. +48 89 523 34 20
fax +48 89 523 32 78

Pracownicy:

mgr Anna Adamkiewicz
tel. +48 89 524 52 39
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
anna.adamkiewicz@uwm.edu.pl
 
mgr Zygmunt Bartnikowski
tel. +48 89 523 34 72
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
zygmunt.bartnikowski@uwm.edu.pl
 
mgr Luiza Cytarska
tel. +48 89 523 39 12
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
luiza.cytarska@uwm.edu.pl
     
mgr Barbara Drozd
tel. +48 89 524 51 81
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
barbara.drozd@uwm.edu.pl
       
mgr Magdalena Gradel
tel. +48 89 524 51 11
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
magdalena.gradel@uwm.edu.pl
 
mgr Karolina Kostrzewa
tel. +48 89 524 51 11
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
karolina.kostrzewa@uwm.edu.pl
 
mgr Sylwia Niemiec
tel. +48 89 524 51 11
fax +48 89 523 32 78
 
mgr Anna Opalach
tel. +48 89 524 52 39
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
anna.opalach@uwm.edu.pl
 
mgr Katarzyna Sądej
tel. +48 89 524 51 81
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
katarzyna.sadej@uwm.edu.pl
 
mgr Magdalena Zawisza
tel. +48 89 524 52 39
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
magdalena.zawisza@uwm.edu.pl
 
Stanowisko ds. monitoringu faktur pod względem zamówień publicznych
mgr Katarzyna Gleba
tel. +48 89 523 47 06
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
katarzyna.gleba@uwm.edu.pl
 
mgr Agnieszka Topa
tel. +48 89 523 47 06
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
agnieszka.topa@uwm.edu.pl
 
Stanowisko ds. reklamacji
mgr Małgorzata Pijanowska
tel. +48 89 524 56 54
fax +48 89 523 32 78
e-mail: 
malgorzata.pijanowska@uwm.edu.pl

 

Zespół ds. Zamówień Publicznych działa na podstawie odrębnych przepisów
i prowadzi postępowania w zakresie zamówień publicznych, w szczególności:

1)     określa przedmiot zamówienia,

2)     wybiera tryb postępowania,

3)     opracowuje dokumentacje niezbędną do przetargu,

4)     udostępnia dokumentacje przetargową oferentom,

5)     udziela pisemnych i telefonicznych informacji o przetargach,

6)     gromadzi oferty przetargowe,

7)     przygotowuje posiedzenia Komisji Przetargowej,

8)     prowadzi dokumentację w postępowaniu o zamówienia publiczne,

9)     opracowuje odpowiedzi na protesty i odwołania,

10) opracowuje projekty umów kończących postępowanie przetargowe,

11) nadzoruje realizację zamówienia,

12) opracowuje procedury postępowania w sprawach o zamówienia publiczne.

  

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Dział Zamówień Publicznych
Wytworzył:
mgr inż. Marek Jastrzębski
Opublikował:
Zofia Konopka
Data wytworzenia:
25.10.2007
Data publikacji:
25.10.2007 13:36
Data aktualizacji:
10.01.2017 12:10
Liczba wyświetleń:
200190
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument