Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

 

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego

Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

ul. Kanafojskiego 1; 10-728 Olsztyn

tel.: (89) 523 49 81

email:russ@uwm.edu.pl

www: http://www.uwm.edu.pl/russ/,http://www.kortowo.info

Kadencja 2006/2008

 

Prezydium:

Przewodnicząca: Karolina Wojciechowska (WMiI) kom. 605 34 24 68

I wiceprzewodnicząca: Bartłomiej Andrzejewski (KŚiR) kom. 691 91 19 76

II wiceprzewodniczący: Kamil Madej (Bioinż.Zwierz) kom. 607 23 10 07

Członek prezydium: Bartłomiej Krom (WPiA) kom. 605 32 89 92

Członek prezydium: Sebastian Kwiatkowski (WNoŻ) kom. 609 06 11 35

 

Rzecznik: Beata Bulczak (Weta) kom. 606 25 17 81

Sekretarz: Katarzyna Umecka (Human) kom. 507 06 06 33

Pełnomocnik ds. sportu: Karol Szuniewicz (WMiI) kom. 508 16 17 56

Pełnomocnik ds. Internetu

i Sieci Informatycznych: Filip Nawratil (WNT) kom. 693 46 84 89

Przewodniczący Uczelnianej

Odwoławczej Komisji Stypendialnej: Oksana Kuryj (WNE) kom. 660 48 87 51

 

Komisja Rewizyjna RUSS:

Kinga Błaszk (Weta) kom. 608 65 64 92

Łukasz Kijewski (KŚiR) kom. 693 55 66 25

Rafał Kostyk (Bioinż. Zwierz.) kom. 692 79 71 44

Wojciech Morawski (Biologia) kom. 503 14 96 71

Waldemar Świderski (OŚiR) kom. 513 92 31 84

Sąd Koleżeński I instancji:

Łukasz Kojrys (WNSiS) kom. 609 12 58 38

Wojciech Morawski (Biologia) kom. 503 14 96 71

Michał Sadowski (OŚiR) kom. 503 98 71 07

Sąd Koleżeński II instancji:

Bartłomiej Krom (WPiA) kom. 605 32 89 92

Monika Mandryto (WGiGP) kom. 504 37 20 48

Paweł Tomczyk (Human) kom. 508 32 35 16

Senat Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie:

Bartłomiej Andrzejewski (KśiR) kom. 691 91 19 76

Kinga Błaszk (Weta) kom. 608 65 64 92

Ewa Cybulska (WNSiS) kom. 604 34 07 34

Tomasz Grzywaczewski (WNE) kom. 605 37 83 07

Monika Kazimierska (Teologia) kom. 696 76 64 62

Bartłomiej Krom (WPiA) kom. 605 32 89 92

Sebastian Kwiatkowski (WNoŻ) kom. 609 06 11 35

Kamil Madej (Bioinż.Zwierz) kom. 607 23 10 07

Wojciech Morawski (Biol) kom. 503 14 96 71

Filip Nawratil (WNT) kom. 693 46 84 89

Kamil Sokołowski (WGiGP) kom. 509 21 01 85

Katarzyna Umecka (Human) kom. 507 06 06 33

Karolina Wojciechowska (WMiI) kom. 605 34 24 68

 

Komisje Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie:

ds. Dydaktycznych

Karolina Wojciechowska (WMiI) kom. 605 34 24 68

Kinga Błaszk (Weta) kom. 608 65 64 92

ds. Kadrowych

Paweł Tomczyk (Human) kom. 508 32 35 16

Statutowa

Rafał Kostyk (Bioinż.Zwierz.) kom. 692 79 71 44

Nauki

Marta Dunajska (Biologia) kom. 505 08 04 54

Rozwoju Uczelni i Budżetu

Tomasz Grzywaczewski (WNE) kom. 605 37 83 07

Współpracy z Zagranicą

Marek Zaskurski (Human) kom. 505 00 47 89

Dyscyplinarna

Ewa Cybulska (WNSiS) kom. 604 34 07 34

ds. Studentów

Wojciech Morawski (Biologia) kom. 503 14 96 71

Kamil Sokołowski (WGiGP) kom. 509 21 01 85

Odwoławcza

Marek Alijewicz (WNoŻ) kom. 512 92 31 84

Dyscyplinarna

Anna Kotarska (WNE) kom. 509 37 66 82

ds. Studentów:

Joanna Kurczewska (WNSiS) kom. 504 87 48 85

 

Uczelniana Komisja Wyborcza:

Sebastian Kwiatkowski (WNoŻ) kom. 609 06 11 3

 

Rada Biblioteki Głównej:

Anna Kotarska (WNE)              kom. 509 37 66 82

Katarzyna Umecka (Human)     kom. 507 06 06 33

Marek Zaskurski (Human)         kom. 505 00 47 89

Zarząd Fundacji „ŻAK”:

Jolanta Gburczyk (WNE)         kom. 604 45 69 78

Łukasz Kijewski (KŚiR)          kom. 693 55 66 25

 

Rada Fundacji „ŻAK”:

Rafał Kostyk (Bioinż.Zwierz.)      kom. 692 79 71 44

Kamil Sokołowski (WGiGP)         kom. 509 21 01 85

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego
Wytworzył:
Karolina Wojciechowska
Opublikował:
Dorota Nowakowska
Data wytworzenia:
01.02.2007
Data publikacji:
20.10.2007 10:01
Data aktualizacji:
20.10.2007 10:35
Liczba wyświetleń:
7192
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument