Wersja strony Kwestura z dnia 7 listopad, 2014 - 08:26

Mechanizm wersji pozwala śledzić zmiany pomiędzy wieloma wersjami tej samej zawartości.

KWESTURA

 

ul. Michała Oczapowskiego 2; pok. 202 10- 957 Olsztyn

Sekretariat: tel. +48 89 523-34-61; fax. +48 89 523-42-00

Kod ewidencji korespondencji: 90-0800; kod finansowy: 9008

 

KWESTOR

mgr Sławomira Pietrzyk

tel.: 523-34-61

e-mail: slawomira.pietrzyk@uwm.edu.pl

 

Z-ca kwestora ds. działalności naukowo-badawczej
mgr Grażyna Buczyńska   
tel. 523-33-69
e-mail: grazyna.buczynska@uwm.edu.pl
 
 
Z-ca kwestora ds. finansowo-księgowych
mgr inż. Jadwiga Cierach  
tel. 524-52-32
e-mail: jadwiga.cierach@uwm.edu.pl

 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE PODLEGŁE KWESTOROWI


Sekretariat
mgr inż. Agnieszka Grabowska
tel. 523-34-61
e-mail: agnieszka.balicka@uwm.edu.pl

Sekcja ds. Procedur Księgowych i Bankowych

Główny specjalista
mgr Ewa Mańkiewicz
tel. 523-33-34
e-mail: ewa.mankiewicz@uwm.edu.pl
 
Specjalista
mgr inż. Sabina Kisiel
tel. 523-47-33
e-mail: sabinak@uwm.edu.pl
 
Specjalista
mgr Joanna Wasiak
tel. 523-61-59
e-mail: joanna.wasiak@uwm.edu.pl
 
Księgowa
mgr Joanna Zawistowska
tel. 523-34-61
e-mail: joanna.zawistowska@uwm.edu.pl

Dział Kontroli Finansowej

Samodzielna księgowa
Beata Mieszkowska
tel. 523-33-45
e-mail: beata.mieszkowska@uwm.edu.pl
 
Starsza księgowa
Katarzyna Koper
tel. 523-33-45
e-mail: katarzyna.koper@uwm.edu.pl
 
Księgowa
mgr Julia Leśnikowska
tel. 523-33-45
e-mail: julia.wojciechowska@uwm.edu.pl
 
Starszy referent
mgr Monika Korwek
tel. 523-33-45
e-mail: monika.korwek@uwm.edu.pl
 
Referent
mgr Magda Szarejko
tel. 523-47-33
e-mail: magda.szarejko@uwm.edu.pl
 
Samodzielne Stanowisko ds. Ksiegowości Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
 
Starsza księgowa
mgr inż. Dorota Duchnowska
tel. 523-39-51
e-mail: dorota.duchnowska@uwm.edu.pl
 
 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE PODLEGŁE ZASTĘPCY KWESTORA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

 
Dział Płac
 
Kierownik
mgr inż. Agnieszka Idzikowska
tel. 523-49-68
e-mail: agnieszka.idzikowska@uwm.edu.pl
 
Główny specjalista
mgr Dariusz Joniec
tel. 523-37-01
e-mail: darekj@uwm.edu.pl
 
Specjalista
Bożena Dabrowska
tel. 523-45-44
e-mail: bozena.dabrowska@uwm.edu.pl
 
Specjalista
Teresa Paluch
tel. 523-45-02
e-mail: teresa.paluch@uwm.edu.pl
 
Specjalista
Janina Starczyk
tel. 523-33-68
e-mail: janina.starczyk@uwm.edu.pl
 
Specjalista
Jadwiga Żejmo
tel. 523-37-01
e-mail: jadwiga.zejmo@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
Małgorzata Abramczyk
tel. 523-37-01
e-mail: malgorzata.abramczyk@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
Iwona Kruszyńska
tel. 523-33-68
e-mail: iwona.deliga@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr inż. Aleksandra Kowalska
tel. 523-45-66
e-mail:
ola.kowalska@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr Joanna Litwinowicz
tel. 523-33-68
e-mail: joanna.litwinowicz@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr Marta Tomczykowska
tel. 523-44-89
e-mail: marta.tomczykowska@uwm.edu.pl
 
Starszy referent
mgr Urszula Kamińska
tel. 523-44-99
e-mail: urszula.kaminska@uwm.edu.pl
 
Referent
Aneta Roman
tel. 523-33-68
e-mail: aneta.roman@uwm.edu.pl
 

Dział Finansowo-Księgowy

Kierownik
mgr inż. Anna Słyszewska
tel. 523-48-57
e-mal: anna.slyszewska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Ewa Dominiak
tel. 523-37-45
e-mail: ewa.dominiak@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Mariola Groszek
tel. 523-37-45
e-mail: mariola.groszek@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
lic. Magdalena Bigoszewska
tel. 523-43-54
e-mail: magdalena.bigoszewska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Magdalena Bębnowska
tel. 523-44-05
e-mail: magdalena.bebnowska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Monka Koszuba
tel. 523-45-03
e-mail: monika.koszuba@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Maria Faliszewska
tel. 523-42-43
e-mail: maria.faliszewska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Małgorzata Kościńska
tel. 523-51-58
e-mail: malgorzata.koscinska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Wioletta Lipczyńska-Orzechowska
tel. 523-451-63
e-mail: wioletta.lipczynska@uwm.edu.pl
 
Księgowa
Agnieszka Karasińska
tel. 523-45-03
e-mail: agnieszka.karasinska@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr inż. Krystyna Kamińska
tel. 523-45-03
e-mail: krystyna.kaminska@uwm.edu.pl
 
Kasjer
Anna Bartkiewicz
tel. 523-36-45
e-mail: anna.bartkiewicz@uwm.edu.pl

Dział Ewidencji Majątku

Kierownik
mgr Katarzyna Bućwiło
tel. 523-35-40
e-mail: katarzyna.bucwilo@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Róża Tokarska
tel. 523-35-40
e-mail: roza.tokarska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Magdalena Markowska
tel. 523-35-40
e-mail: magdalena.markowska@uwm.edu.pl
 
Starsza księgowa
mgr Renata Moszczuk
tel. 523-37-45
e-mail: renata.moszczuk@uwm.edu.pl
 
Starszy referent
mgr Monika Jatkowska
tel. 523-35-40
e-mail: monika.jatkowska@uwm.edu.pl
 
JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE PODLEGŁE ZASTĘPCY KWESTORA
DS. DZIAŁALNOŚCI NAUKOWO-BADAWCZEJ
 
Dział Rozliczeń Projektów Krajowych i Zagranicznych
 
Kierownik
mgr Beata Wolak
tel. 523-41-05
e-mail: beata.wolak@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Edyta Fafińska
tel. 523-43-94
e-mail: edyta.fafinska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Anna Korsak
tel. 523-35-33
e-mail: anna.korsak@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
lic. Katarzyna Niemyjskatel. 523-43-94
e-mail: kaska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Edyta Chabowska
tel. 523-35-33
e-mail: edyta.chabowska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Alina Stankiewicz
tel. 523-37-88
e-mail: alina.stankiewicz@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Urszula Szulborska
tel. 523-37-88
e-mail: urszula.szulborska@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
Lidia Szarejko
tel. 523-33-86
e-mail: lidia.szarejko@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
mgr Magdalena Gałka
tel. 523-47-34
e-mail: maga@uwm.edu.pl
 
Samodzielna księgowa
lic. Anna Mierzejewska
tel. 523-33-86
e-mail: anna.mierzejewska@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr Agnieszka Tymińska-Jurgin
tel. 524-51-76
e-mail: agnieszka.tyminska@uwm.edu.pl
 
 
Sekcja ds. Rozliczeń Podatku VAT
 
Główny specjalista
inż. Izabela Wysocka
tel. 523-47-34
e-mail: izabela.wysocka@uwm.edu.pl
 
Samodzielny referent
mgr Bożena Bartczak
tel. 523-47-34
 
księgowa
inż. Izabela Czyrko
tel. 523-47-34
e-mail: izabela.czyrko@uwm.edu.pl
 
  

 

 

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Kwestura
Wytworzył:
mgr Sławomira Pietrzyk
Opublikował:
Zofia Konopka
Data wytworzenia:
13.07.2007
Data publikacji:
19.09.2007 08:03
Data aktualizacji:
05.01.2021 15:35
Liczba wyświetleń:
135976
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument
ZałącznikRozmiar
STATUT PRACOWNICZEJ KASY ZAPOMOGOWO.doc134.5 KB